Montaż Klimatyzacji Legnica

Pomagamy w wyborze odpowiedniej klimatyzacji do Twojego mieszkania, domu czy firmy.
Zadbaj o komfort swój, swojej rodziny czy pracowników i zamów audyt już dziś!

KROK 1: Kontakt

Po wysłaniu zapytania poprzez formularz kontaktowy lub telefoniczny skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin. Przedstawimy wizję lokalną oraz doradzimy, telefonicznie lub mailowo, jaki sprzęt będzie najbardziej odpowiedni do Twoich wymagań i potrzeb.

KROK 2: Wizja lokalna

Wizja lokalna to dokładne zmierzenie oraz sprawdzenie jak idą przewody elektryczne. Po dokładnej analizie oraz sprawdzeniu ścian i pomieszczenia proponujemy najlepsze miejsce oraz sposób montażu jednostki klimatyzacyjnej.

KROK 3: Wycena

Po przedstawieniu wizji lokalnej przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę wraz z ceną montażu
i jednostką klimatyzacyjną. Udzielamy gwarancji na wykonane usługi oraz zamontowany sprzęt. W razie problemów służymy pomocą.

KROK 4: Montaż klimatyzacji

Po akceptacji wyceny umawiamy się na montaż klimatyzacji. Ustalamy datę pasującą pod klienta i przyjeżdżamy w ustalonym terminie. Montaż wykonujemy nawet kilka dni po wykonanej analizie, po montażu klimatyzacji sprzątamy, testujemy i szkolimy z obsługi klimatyzatora.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Bezpłatna wycena

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Wycenimy indywidualnie montaż klimatyzacji Legnica lub okolicach. W razie potrzeby przyjedziemy, by jak najlepiej doradzić w wyborze klimatyzacji.

Szybka realizacja

Szybka, bezpłatna wycena to tylko początek, po jej zaakceptowaniu przechodzimy do działania. Ustalamy dogodny termin montażu klimatyzacji. Usługę staramy się wykonać najszybciej jak to możliwe.

Gwarancja satysfakcji

Nie masz pomysłu jaki klimatyzator będzie najlepszy? Pomożemy w wyborze. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie i satysfakcja klienta, musisz być w pełni zadowolony z usługi. Dodatkowo dostajesz gwarancje na usługę i sprzęt.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami, doradzimy i pomożemy w wyborze.

+48 516 813 279
biuro@klimatyzacja.legnica.pl
Legnica

Montaż klimatyzacji Legnica – dlaczego warto wybrać Klim-Al?

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym montażu klimatyzacji w Legnicy i okolicach! Oferujemy kompleksowe usługi, obejmujące montaż klimatyzacji w domach, mieszkaniach oraz firmach. Posiadamy szeroką ofertę wyboru klimatyzatorów, wraz z doradztwem oraz wsparciem przed oraz po zakupowym. Współpracujemy tylko z najlepszymi firmami, które spełniają wymogi stawiane przez Unię Europejską. Pamiętaj montaż klimatyzacji to kluczowy etap w procesie jej użytkowania. Dlatego też ważne jest, aby zlecić go profesjonalistom, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę.
Zapraszamy na darmową wizję lokalną wraz z doradztwem – szybko, sprawnie, i co najważniejsze profesjonalnie.

Montaż klimatyzacji – jaka cena?

Cena montażu klimatyzacji w Legnicy jest uzależniona od wielu czynników, takich jak rodzaj klimatyzatora, rodzaj instalacji czy wielkość pomieszczenia. Dlatego też, przed podjęciem decyzji o zakupie klimatyzacji warto zastanowić się nad kosztami montażu w zależności od typu budynku. W przypadku montażu klimatyzacji w domu jednorodzinnym, cena będzie wyższa niż w przypadku montażu w mieszkaniu. Wynika to z faktu, że w przypadku domów jednorodzinnych trzeba zainstalować większą liczbę klimatyzatorów, a także dłuższe trasy rur, co wpływa na wyższe koszty. Dodatkowo, w przypadku domów jednorodzinnych trzeba zainstalować dodatkowe elementy, takie jak wentylatory, co również wpływa na cenę montażu.

Ceny montażu klimatyzacji w Legnicy mogą różnić się w zależności od specyfikacji budynku oraz wykorzystanego typu klimatyzatora. Przykładowo, montaż klimatyzacji typu split w mieszkaniu o powierzchni 50 metrów kwadratowych może kosztować od 1500 do 3000 złotych, w zależności od marki i rodzaju klimatyzatora oraz skomplikowania instalacji.

Z kolei, montaż klimatyzacji typu split w domu jednorodzinnym o powierzchni 150 metrów kwadratowych może kosztować od 5000 do 8000 złotych. W przypadku większych domów jednorodzinnych, cena może wzrosnąć nawet do 15000 złotych, ze względu na większą ilość klimatyzatorów oraz skomplikowanie instalacji.

Warto jednak pamiętać, że koszty montażu klimatyzacji to inwestycja na długie lata, która pozwoli nam cieszyć się komfortowym klimatem w naszym domu lub mieszkaniu. Dlatego też, przed podjęciem decyzji o zakupie klimatyzacji warto zwrócić uwagę na fachowe usługi montażowe, które zagwarantują bezpieczeństwo i komfort użytkowania klimatyzacji.

montaż klimatyzacji Legnica

Montaż klimatyzacji Legnica w mieszkaniu, w domku jednorodzinnym.

Oferta montażu klimatyzacji w Legnicy to przede wszystkim bezpłatna wycena, sprzedaż, naprawa, serwis klimatyzacji oraz okresowe przeglądy na terenie całej Legnicy oraz okolic. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór klimatyzatorów, które oprócz chłodzenia posiadają także funkcję ogrzewania. Świadczymy usługi klimatyzacyjne zarówno w domu, mieszkaniu jak i biurze. Obsługujemy osoby prywatne, przedsiębiorców oraz firmy. Mamy wieloletnie doświadczenie, jesteśmy firmą z Legnicy, która posiada odpowiednie certyfikaty oraz uprawienia do wykonywania montażu klimatyzacji w mieszkaniu i domu. Są one wymagane by móc montować oraz serwisować klimatyzatory.

Zdobyte doświadczenie, przebyte szkolenia oraz praktyka powala nam zaplanować montaż klimatyzacji w sposób najbardziej efektywny i korzystny dla naszego klienta. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt, by montaż klimatyzacji przebiegł bez żadnych problemów, materiały przez nas używane są z najwyższej półki, dlatego sprzęt będzie Ci służyć przez długie lata bez awarii. Twój komfort jest dla nas najważniejszy.

Kompleksowo obsługujemy naszych klientów, prowadzimy usługi serwisowe, przeglądy oraz naprawy, w razie problemów zapraszamy do kontaktu.

Montaż klimatyzacji wybrać spilt czy multisplit?

Na początek musimy sobie zadać jedno zasadnicze pytanie, czy potrzebujemy schładzać bądź ogrzewać jedno pomieszczenie, czy większą ich liczbę. Jeżeli planujemy chłodzić tylko jedno pomieszczenie to najlepszym wyborem będzie klimatyzacja typu split. Klimatyzacja typu multispilit będzie idealnym wyborem, gdy potrzebujemy jednocześnie chłodzić kilka pomieszczeń jednocześnie. Oba systemy klimatyzacyjne montujemy w Legnicy i okolicach. Dojazd do klienta jest darmowy do 30 km od centrum Legnicy.

Facebook
Scroll to Top